TAROT CRUZ

Tarotta Asa Sekizlisi

Anlamı, aşk, iş, para ve tavsiye

Asa Sekizlisi
Grup: Asalar
Numara: Sekiz
Anahtar kelimeler: hız, haberler, hareket
Evet ya da hayır: Evet

Asa Sekizlisi, hızın kartıdır. Haberler, hareket ve birbirini kovalayan olaylar.

Asa Sekizlisi ne anlama gelir

Asa Sekizlisi hızdan söz eder: her şey çabuk olur, yanıtlar gelir, işler birden açılır.

Bir açılımda mesajları, yolculukları, hızlı kararları ve çok hareketli bir dönemi gösterir.

Zamanla ilgili sorularda en hızlı kartlardan biridir: günler ya da birkaç hafta.

Kartın görseli

Sakin bir manzaranın üzerinde sekiz asa gökyüzünde çapraz biçimde uçar, yere inmek üzeredir. Uçan asalar yoldaki haberlerdir; iniş ise yaklaşan varıştır.

Aşkta Asa Sekizlisi

Aşkta mesajlar, telefonlar, hızla ilerleyen bir tutku ya da birdenbire yeniden iletişime geçen biri.

Bana karşı ne hissediyor? Duygularda Asa Sekizlisi

“Benim hakkımda ne hissediyor?” sorusunda Asa Sekizlisi etkin bir ilgiyi ve seninle konuşma isteğini gösterir. Yakında haber bekle.

İş hayatında Asa Sekizlisi

İş hayatında hızlı yanıtlar, teklifler, iş seyahatleri ve hız kazanan projeler.

Para konusunda Asa Sekizlisi

Maddi konularda hızla gelen ya da giden para. Düşünmeden verilen kararlara dikkat.

Ters pozisyonda Asa Sekizlisi

Ters geldiğinde gecikmelerden, ulaşmayan mesajlardan, aşırı aceleden ya da iletişimsizlikten doğan yanlış anlamalardan söz eder.

Diğer kartlarla kombinasyonlar

Asa Sekizlisi ile Kupa Prensi: çok yakında bir aşk mesajı.

Asa Sekizlisi ile Savaş Arabası: hızlı bir yolculuk.

Asa Sekizlisi ile Mahkeme: geçmişten birinden beklenmedik bir haber.

Evet ya da hayır sorusunda Asa Sekizlisi

Evet ya da Hayır Tarotu'nda Asa Sekizlisi kartının yanıtı: evet. Nedeniyle birlikte tam yanıt, sorduğun soruya bağlı.

Mestre Cruz'un tavsiyesi

Hızlı yanıt vermeye hazırlan. İşler hareketlenecek — kenarda durup olanları izlemekle yetinme.

Sıkça sorulan sorular

Asa Sekizlisi haber anlamına mı gelir?

Evet, hızlı mesajların ve haberlerin kartıdır.

Asa Sekizlisi onun benimle konuşacağını mı gösterir?

Çoğu zaman yakında bir iletişimi gösterir.

Asa Sekizlisi evet mi, hayır mı der?

Evet der, hem de çabucak.

Asa Sekizlisi senin hakkında ne diyor? Okuma yaptır Ücretsiz 3 kart çek