TAROT CRUZ

Tarotta Tılsım İkilisi

Anlamı, aşk, iş, para ve tavsiye

Tılsım İkilisi
Grup: Tılsımlar
Numara: İki
Anahtar kelimeler: denge, yönetim, uyum sağlama
Evet ya da hayır: Evet

Tılsım İkilisi, hareket hâlindeki dengenin kartıdır. Pek çok şeyi aynı anda idare etmek ve hiçbirini düşürmemek.

Tılsım İkilisi ne anlama gelir

Tılsım İkilisi uyum sağlamaktan söz eder: dengelenmesi gereken faturalar, saatler, sorumluluklar. Hayat hareketli ama sen bunu başarıyorsun.

Bir açılımda esnekliği ve elindekilerle oynayabilme becerisini gösterir. İki maddi seçenek arasında verilecek kararlardan da söz edebilir.

Altında ezilmemek için düzenli olmanı ister.

Kartın görseli

Bir genç, sonsuzluk işareti biçimindeki bir kurdeleyle birbirine bağlı iki tılsımla hokkabazlık yaparak dans eder; arkada gemiler dalgalarla inip çıkar. Tılsımlar sorumluluklardır; dalgalar ise hayatın iniş çıkışlarıdır.

Aşkta Tılsım İkilisi

Aşkta ilişkiyi iş ve hayatla dengelemek. Birçok öncelik arasında bölünmüş birini gösterebilir.

Bana karşı ne hissediyor? Duygularda Tılsım İkilisi

“Benim hakkımda ne hissediyor?” sorusunda Tılsım İkilisi ilgiyi gösterir, ama çok yoğun bir hayatla birlikte. Bu kişi senden hoşlanıyor ama seni programına sığdırmaya çalışıyor.

İş hayatında Tılsım İkilisi

İş hayatında aynı anda yürüyen birkaç proje, iki iş, bolca esneklik.

Para konusunda Tılsım İkilisi

Maddi konularda parayı kuruşu kuruşuna idare etmek, bir yerden ötekine aktarmak. Düzenli olursan başarırsın.

Ters pozisyonda Tılsım İkilisi

Ters geldiğinde dağınıklıktan, birikmeye başlayan borçlardan ve her şeyi dengelemenin zorluğundan söz eder.

Diğer kartlarla kombinasyonlar

Tılsım İkilisi ile Asa Onlusu: fazla sorumluluk.

Tılsım İkilisi ile Denge: sağlanmış bir denge.

Tılsım İkilisi ile Asa Sekizlisi: bolca hareket ve hızlı değişimler.

Evet ya da hayır sorusunda Tılsım İkilisi

Evet ya da Hayır Tarotu'nda Tılsım İkilisi kartının yanıtı: evet. Nedeniyle birlikte tam yanıt, sorduğun soruya bağlı.

Mestre Cruz'un tavsiyesi

Düzenini kur ve önceliklerini belirle. Her şeyi aynı anda yapman gerekmiyor — yalnızca önemli olanı düşürmemen yeter.

Sıkça sorulan sorular

Tılsım İkilisi para için iyi midir?

Hesapların dikkat istediği bir yönetim ve denge dönemini gösterir.

Tılsım İkilisi iki işten mi söz eder?

Aynı anda yürütülen birden fazla işten söz edebilir.

Tılsım İkilisi evet mi, hayır mı der?

Evet der.

Tılsım İkilisi senin hakkında ne diyor? Okuma yaptır Ücretsiz 3 kart çek